Notice: register_uninstall_hook was called incorrectly. Only a static class method or function can be used in an uninstall hook. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /nfsmnt/hosting2_2/f/c/fc487c31-faf1-430d-804b-7d91389040b4/themes.sk/sub/lukzuweb/wp-includes/functions.php on line 4196
Zimná kolekcia náhrdelníkov black & white - lukzudesign.com
lukzu design

Zimná kolekcia black & white

Ešte počas chladných januárových dní, sme zrealizovali fotenie poslednej kolekcie “black & white”, ktoré sa konalo počas mrazivého dňa. Celé fotenie prebiehalo vďaka skvelému tímu šikovných žienok ľahko a pomerne rýchlo. Touto cestou by som sa im chcela ešte raz poďakovať. Modelky Sandra a Kristína, boli naozaj šikovné a ochotné, vzhľadom k tomu, že nemali problém pózovať vonku v mínusových teplotách len v korzetových spoločenských šatách. Tie boli mimochodom zapožičané od talentovanej módnej návrhárky Slavomíry Vlasovej, ktorej tak isto ďakujem za ochotu tieto nádherné šaty vypožičať a celkovú ústretovosť. O make-up sa nám postarala jedna nadaná vizážistka Danka, ktorá nám dokonca na žienkach vyčarovala aj účesy. Fotografkou nebol nik iný ako Zuzana Grebačová, s ktorou som už mala tú česť fotiť moje šperky. Jej fotky ste mohli vidieť v článku o inšpiráci ako sa dajú kombinovať náhrdelníky aj so svadobným a spoločenskými šatami. Fotky sa mi vtedy nesmierne páčili a preto som bola nadšená, keď ju môj nápad fotenia zaujal a mala záujem ho so mnou zrealizovať. Dnes som sa preto rozhodla, vás na spomínané fotenie aspoň takto preniesť a pár záberov z neho vám ukázať trochu viac ako len pri produktoch.

Pýtate sa prečo práve kolekcia black & white?

Jednoducho preto, lebo kombinácia čierne a bielej nikdy neomrzí. Nesie v sebe noblesu a eleganciu zároveň. Má ale jednu výhodu nepôsobí tak, žeby z nej mal človek pocit, že nie je na každý deň ale len na výnimočné udalosti. Farebná kombinácia čierne s bielou alebo naopak má svoje nehynúce čaro a nedá sa ňou “nič pokaziť”. Je vhodná pre každú generáciu a skoro nik sa jej nebojí 🙂 Predsa len nie každý je odvážny a hneď nesiaha vo rozličných farebných kúskoch. Osobne túto kombináciu naozaj zbožňujem, lebo má svoje veľké plusy. Práve preto som vedela, že jedna z mojich kolekcii musí byť práve v tomto farebnom prevedení. Nehynúca, klasika k perlám a čipkám jednoducho patrí.

*** 
“black & white”

stará klasika = kombinácie čiernej a bielej, či už na svadbu, plesy alebo iné spoločenské udalosti…. S ňou naozaj nikdy nič nepokazíte. Jednoduchosť a zároveň elegancia, je cieľom tejto kolekcie. V tejto kolekcií nájdete 7 náhrdelníkov, z čoho tri z nich sú, ako už je u mňa zvykom, vytvorené už hotovým základom z čipky, ktorá je doplnená o ručne vyšívané perličky a lepené hotfix kamienky z brúseného skla. K tomu ďalšie 4  šité perlové náhrdelníky, ktoré sú vytvorené zo sklenených perál.

lukzu_design_kolekcia_black_and_white

lukzu_design_kolekcia_black_and_white

lukzu_design_kolekcia_black_and_white

lukzu_design_kolekcia_black_and_white

lukzu_design_kolekcia_black_and_white

element-na-web-blog

models: Sandra Sminčáková & Kristína Durgalova

Pridaj komentár

This is a demo store for testing purposes — no orders shall be fulfilled. Skryť